Salı, Ağustos 20

İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ

EMİN TAŞKIN

EMİN TAŞKIN1959 YILINDA SİNOP’UN AYANCIK İLÇESİNDE DOĞDU. İSTANBUL ÜNÜVERSTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU.
1988  YILINDA MESLEKİ HAYATINA BAŞLADI. ODAMIZIN  YÖNETİM KURULUNDA SAYMAN OLARAK  GÖREV ALMAKTA AYNI ZAMANDA TURMOB DELEGELERİNDE VE İLÇE TEMSİLCİLİĞİNDE DE GÖREV ALMAKTADIR.


HAYRETTİN AKÇA

Hayrettin AKÇA1955 YILINDA SİNOP’UN BOYABAT  İLÇESİNDE DOĞDU. İSTANBUL İKTİSADİ VE TİCARİ İLİMLER AKADEMİSİNDEN  MEZUN OLDU.
1982  YILINDA MESLEKİ HAYATINA BAŞLADI. ODAMIZDA YÖNETİM KURULUNDA  BAŞKAN YARDIMCISI  OLARAK GÖREV ALMAKTA VE AYNI ZAMANDA  HAKSIZ REKABET KURULUNDA,İLÇE TEMSİLCİLİĞİNDE VE TURMOB DELEGELERİNDE DE GÖREV ALMAKTADIR.


MEHMET ALİ BÜLENT BÜYÜKKAYMAKCI

Mehmet Ali Bülent BÜYÜKKAYMAKCI1961 YILINDA ANKARA’DA DOĞDU. ANKARA GAZİ ÜNÜVERSTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU.

1987  YILINDA MESLEKİ HAYATINA BAŞLADI. SİNOP’UN GERZE İLÇESİNDE İLÇE TEMSİLÇİSİ OLARAK GÖREV ALMAKTADIR.

 


MEHMET UZUN

Mehmet UZUN1959 YILINDA SİNOP’UN ERFELEK  İLÇESİNDE DOĞDU. ANKARA ÜNÜVERSTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU.
1990 YILINDA MESLEKİ HAYATINA BAŞLADI. SİNOP’UN ERFELEK İLÇESİNDE İLÇE TEMSİLÇİSİ OLARAK GÖREV ALMAKTADIR.


MUSTAFA DİNÇEL

Mustafa DİNÇEL1954 YILINDA   SİNOP’UN TÜRKELİ İLÇESİNDE DOĞDU. TÜRKELİ LİSESİNDEN  MEZUN OLDU.
1987  YILINDA MESLEKİ HAYATINA BAŞLADI. ODAMIZDA YÖNETİM KURULUNDA  DİSİPLİN KURULU ÜYESİ  VE İLÇE TEMSİLCİSİ OLARAK  GÖREV ALMAKTADIR.