Salı, Ağustos 20

TURMOB DELEGELERİ

AHMET MAHMUT BURUK

AHMET MAHMUT BURUK1965 YILINDA ÇORUM’UN OSMANCIK  İLÇESİNDE DOĞDU. ANADOLU ÜNÜVERSTESİ  İKTİSADİ  VE İDARİ BİLİMLER BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU.
1992  YILINDA MESLEKİ HAYATINA BAŞLADI. ODAMIZDA YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLARAK GÖREV ALMAKTA VE AYNI ZAMANDA  HAKSIZ REKABET KURULUNDA VE TURMOB DELEGELERİNDE DE GÖREV ALMAKTADIR.


EMİN TAŞKIN

EMİN TAŞKIN1959 YILINDA SİNOP’UN AYANCIK İLÇESİNDE DOĞDU. İSTANBUL ÜNÜVERSTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU.
1988  YILINDA MESLEKİ HAYATINA BAŞLADI. ODAMIZIN  YÖNETİM KURULUNDA SAYMAN OLARAK  GÖREV ALMAKTA AYNI ZAMANDA TURMOB DELEGELERİNDE VE İLÇE TEMSİLCİLİĞİNDE DE GÖREV ALMAKTADIR.


HAYRETTİN AKÇA

Hayrettin AKÇA1955 YILINDA SİNOP’UN BOYABAT  İLÇESİNDE DOĞDU. İSTANBUL İKTİSADİ VE TİCARİ İLİMLER AKADEMİSİNDEN  MEZUN OLDU.
1982  YILINDA MESLEKİ HAYATINA BAŞLADI. ODAMIZDA YÖNETİM KURULUNDA  BAŞKAN YARDIMCISI  OLARAK GÖREV ALMAKTA VE AYNI ZAMANDA  HAKSIZ REKABET KURULUNDA,İLÇE TEMSİLCİLİĞİNDE VE TURMOB DELEGELERİNDE DE GÖREV ALMAKTADIR.


SEDAT BOZKURT

Sedat BOZKURT1962 YILINDA SİNOP’UN ERFELEK  İLÇESİNDE DOĞDU. GAZİ ÜNÜVERTSTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER BÖLÜMÜNDEN  MEZUN OLDU.
1997  YILINDA MESLEKİ HAYATINA BAŞLADI. ODAMIZ YÖNETİM KURULUNDA DENETLEME KURULU BAŞKANI OLARAK GÖREV ALMAKTA VE  AYZI ZAMANDA TURMOB DELEGELERİNDE DE GÖREV ALMAKTADIR.